| Szukaj 
Suche starten

Aktualna informacja

 

SARIA Polska i grupa JKK łączą aktywności

SARIA Polska i grupa JKK chcą w przyszłości połączyć swoją działalność w zakresie utylizacji produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Obie strony podpisały właśnie odpowiednie porozumienie. pobierz

Produkty i usługi,

które są częścią życia!

 

SARIA Polska to jedno z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw w kraju, kompleksowo zajmujących się gospodarką odpadami pochodzenia zwierzęcego, odpadami kuchennymi i przeterminowaną żywnością. Wyroby dostarczane na rynek przez SARIA Polska to wysokiej jakości półprodukty wykorzystywane jako ważny surowiec do produkcji w wielu gałęziach gospodarki.

 

 

Produkty, które zna każdy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym technologiom, produkty SARIA spełniają najwyższe normy jakościowe i są stosowane w sektorze rolniczym oraz w wielu gałęziach przemysłu przetwórczego i chemicznego.

Więcej na ten temat w zakładce:

Produkty

Energia, która chroni zasoby naturalne

Naturalne zasoby paliw kopalnych są ograniczone – przyszłość należy do energii ze źródeł odnawialnych! Grupa SARIA zareagowała na to wyzwanie i już dziś planuje inwestycje w Polsce w instalacje do produkcji biogazu z odpadów kuchennych i przeterminowanej żywności.

Szczegółowe informacje w zakładce: Energia

Usługi, które są niezbędne

Resztki pozostające w gastronomii, handlu lub przemyśle spożywczym muszą być szybko i czysto zutylizowane. SARIA przejmuje wszystkie postawione zadania – od ewidencji, poprzez bezpieczny transport, aż po profesjonalną utylizację materiałów tego typu. Zajmuje się również kompleksowowym zagospodarowaniem odpadów pochodzących z gospodarki rolnej i mięsnej.

Dodatkowe informacje w zakładce: Usługi

 

 

Aktualne wydanie magazynu SARIAnews do pobrania.

Inne wersje językowe oraz publikacje archiwalne można pobrać tutaj.

 


Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1