Długi Borek - w zgodzie z naturą.

 Zakład w Długim Borku - sprawdzony know-how, inwestycje w ochronę środowiska oraz

nowoczesne instalacje zapewniające bezpieczeństwo i dużą wydajności.

Działalność zakładu w Długim Borku rozpoczęto w latach siedemdziesiątych. Obiekt funkcjonował wtedy jako Zakład Przemysłu Paszowego "BACUTIL" z Gdańska. Od samego początku zajmowano się tu przetwarzaniem produktó ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

 

Począwszy od roku 2000, dzięki ogromnemu zaangażowaniu kapitałowo-technologicznemu SARIA Bio-Industries, miejsce to zmieniło się nie do poznania. Poczynione wielomilionowe inwestycje w modernizację i rozbudowę zakładu sprawiły, że obecnie to jeden z najnowocześniejszych obiektów w kraju, gdzie w sposób kompleksowy prowadzona jest utylizacja  odpadów pochodzenia zwierzęcego, w tym także  materiałów specjalnych. Działalność doskonale uzupełniają usługi świadczone pod marką ReFood, obejmujące zagospodarowanie odpadów kuchennych i przeterminowanej żywności oraz  odbiór tłuszczów posmażalniczych.

 

Od 2004 roku oddział posiada system kontroli HACCP co dodatkowo podnosi standardy bezpieczeństwa i jakości produkowanej mączki mięsno-kostnej i tłuszczów utylizacyjnych. Instalacje SARIA w Długim Borku spełniają wszelkie wymogi  polskich i unijnych przepisów dotyczących przetwarzania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego, a ochrona środowiska ma tutaj znaczenie priorytetowe.

SARIA Polska Sp. z o.o.
Oddział Sarval w Długim Borku
12-140 Świętajno
Polska
tel.: +48 89 622 69 70
fax: +48 89 622 69 71

 

dlugi.borek@sarval.pl

Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1