Stare Tarnowo - zawsze blisko Klienta.

 Rozwój przedsiębiorstwa wymaga odwagi do podejmowania wyzwań oraz gotowości do inwestowania w pracowników i technologie.

Zakład w Starym Tarnowie koło Czempinia w województwie wielkopolskim działalność rozpoczął już w latach 40-tych jako BACUTIL Poznań. Pod tą nazwą firma funkcjonowała do 1991 roku, kiedy to została przekształcona w POZBAC P.P.P. Poznań. W roku 1997 zakład został sprywatyzowany, a w maju 2008 przejęty przez przedsiębiorstwo SARIA.


Oddział w Starym Tarnowie świadczy obecnie kompleksowe usługi zbiórki i transportu materiałów specjalnych, odpadów pochodzenia zwierzęcego z przemysłu mięsnego i spożywczego oraz przeterminowanej żywności i odpadów kuchennnych. Usługi świadczone są na terenie zachodniej i środkowej części Polski.

 

Podobnie jak miało to miejsce w innych oddziałach SARIA w Polsce, także tutaj prowadzona jest stopniowa modernizacja zakładu. Systematycznie unowocześniany jest tabor pojazdów, zwiększane są nakłady na ochronę środowiska oraz poszerzany jest zakres oferowanych usług.

SARIA Polska Sp. z o.o.
Oddział Stare Tarnowo
Stare Tarnowo 8
64-020 Czempiń
Polska
tel.: +48 61 282 72 17
fax: +48 61 282 75 10

 

czempin@saria.pl
Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1