Wielkanoc - przygotowani na wyzwania przyszłości.

 Przedsiębiorstwo SARIA w zakładzie w Wielkanocy przetwarza rocznie tysiące ton odpadów pochodzenia zwierzęcego.

Początki działalności związanej z zagospodarowaniem odpadów pochodzenia zwierzęcego w Wielkanocy to przełom lat 70-tych i 80-tych, kiedy stworzono Zakład Przemysłu Paszowego BACUTIL z Krakowa. W roku 1997 pozyskano partnera strategicznego – przedsiębiorstwo SARIA, które przejęło podupadający wówczas zakład.


Począwszy od 1998 roku przeprowadzono gruntowną modernizację całego obiektu. Wielomilionowym inwestycjom w instalacje, infrastrukturę techniczną oraz logistykę towarzyszyły systematyczne podnoszenie kwalifikacji personelu oraz poprawa jakości świadczonych usług. Proces dostosowywania całości działalności do nowych norm krajowych i unijnych zwieńczyło uzyskanie w roku 2005 certyfikatu HACCP.

W 2008 roku oddano do użytkowania oczyszczalnię wyposażoną w nowoczesny system ultrafiltracji ścieków oczyszczonych gwarantujący jej wysoką niezawodność i skuteczność działania.

 

Obecnie oddział Wielkanoc przyjmuje do utylizacji odpady pochodzenia zwierzęcego pochodzące z produkcji rolniczej i przemysłu spożywczego, a w szczególności  mięsnego. Zakład prowadzi również działalność w zakresie odbioru materiałów specjalnych oraz profesjonalnej utylizacji przeterminowanej żywności i odpadów kuchennych.

 

SARIA Polska Sp. z o.o.
Oddział Secanim w Wielkanocy
32-075 Gołcza
Polska
tel.: +48 12 387 30 60
fax: 48 12 387 30 61

 

wielkanoc@secanim.pl
Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1