Niezawodność i bezpieczeństwo.

 Profesjonalne usługi utylizacji obejmują także odbiór zwierząt likwidowanych w ramach zwalczania chorób zakaźnych.

Utylizacja padłych zwierząt gospodarskich i hodowlanych to usługa specjalistyczna, która wymaga najwyższej staranności w zachowaniu higieny i bezpieczeństwa oraz gotowości do działania w sposób elastyczny, dopasowany do potrzeb klientów i sytuacji nietypowych wynikających ze zdarzeń losowych.  

Wykorzystując flotę specjalistycznych pojazdów, przedsiębiorstwo SARIA odbiera odpady tego typu z terenu całej Polski, a następnie w zależności od wyników badań weterynaryjno-epidemiologicznych bezpiecznie i szybko transportuje je do właściwego zakładu utylizacji w obrębie sieci własnych instalacji. Bezpośrednio po dostarczeniu materiału następuje jego przetwarzanie według ściśle zdefiniowanych etapów. Zachowanie restrykcyjnych procedur i zastosowanie nowoczesnej technologii SARIA zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

Przedsiębiorstwo SARIA jest niezawodnym partnerem dla rolników, hodowców zwierząt, służb leśnych i weterynaryjnych oraz gmin w zakresie odbioru padłych zwierząt gospodarskich, towarzyszących, dzikich oraz egzotycznych.

Posiadasz odpady tego typu?

Masz pytania i potrzebujesz pomocy?

 

 

 

Eksperci SARIA są do dyspozycji !

 

Prosimy o kontakt przez telefon, e-mail albo faks.

 

 

 

Wyślij nam zapytanie ofertowe korzystając z przygotowanego 

formularza kontaktowego.
Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1