Profesjonalny i bezpieczny odbiór!

 Dzięki działalności przedsiębiorstwa SARIA właściwa utylizacja przepracowanych tłuszczów ma swoje uzasadnienie zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami wszystkie restauracje, bary, lokale gastronomiczne i podmioty zajmujące się żywieniem zbiorowym zobowiązane są do regularnej wymiany stosowanych tłuszczów, frytury i olejów smażalniczych oraz do właściwej utylizacji tych substancji. Regulacje te chronią zarówno konsumentów, jak i środowisko naturalne.

 

W ramach usług świadczonych pod marką ReFood przedsiębiorstwo SARIA oferuje profesjonalny i bezpieczny odbiór zużytych tłuszczów jadalnych oraz właściwą utylizację odpadów tego typu w oparciu o własną flotę pojazdów i system  zielonych pojemników o pojemności 90 l. wyposażonych w szczelne zamknięcia.

 

Tłuszcze i oleje posmażalnicze to uciążliwe dla środowiska odpady, które po przedostaniu się do sieci kanalizacyjnej ulegają przemianie do mydeł wapniowych i stwarzają trudności w przesyłaniu i oczyszczaniu ścieków.

 

Posiadasz odpady tego typu?

Masz pytania i potrzebujesz pomocy? 

 

Eksperci SARIA są do dyspozycji !

 

Prosimy o kontakt przez telefon, e-mail albo faks.

 

 

 

Wyślij nam zapytanie ofertowe korzystając z przygotowanego 

formularza kontaktowego.

 
Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1