Zrównoważony rozwój w SARIA –
teraźniejszość i wyzwania na przyszłość.

 Wszystkie przedsiębiorstwa grupy SARIA, dzięki różnorodnej działalności i odpowiedzialnemu postępowaniu z zasobami naturalnymi, wnoszą swój wkład ekologiczny i ekonomiczny na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Odpowiedzialne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju mają w grupie SARIA długą tradycję. Ekologia i ekonomia nie są traktowane jak przeciwieństwa. Ochrona środowiska poprzez możliwie jak najlepsze przetwarzanie produktów ubocznych i ich zrównoważone zagospodarowanie są od lat głównym elementem różnych działań przedsiębiorstwa. Podejmując wiele inicjatyw, SARIA przyczynia się do ograniczenia zużycia zasobów naturalnych, a w szczególności do zużycia paliw kopalnych i dzięki temu do ograniczenia emisji szkodliwych gazów cieplarnianych.

 

Produkcja „zielonej energii" z biogazu, ekologicznego paliwa biodiesel, wysokiej jakości nawozów z odpadów organicznych oraz przetwarzanie energetyczne produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego jako alternatywa dla stosowania paliw kopalnych, to tylko kilka przykładów z szerokiego spektrum działalności grupy SARIA.

 
Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1