Nieustannie opracowujemy nowe technologie oraz udoskonalamy procesy i produkty. Wszystko po to, by nasza oferta zawsze była optymalna.

Najwyższa kompetencja we wszystkich dziedzinach.

Działalność Grupy SARIA w Polsce obejmuje terytorium całego kraju i można ją podzielić na trzy podstawowe obszary biznesowe. Po pierwsze są to wszelkiego rodzaju  USŁUGI  związane z odbiorem, transportem i bezpieczną utylizacją produktów ubocznych pochodzących z rolnictwa, przemysłu spożywczego i przetwórstwa mięsa. Klientami przedsiębiorstwa są duże, średnie i małe zakłady mięsne, ubojnie, masarnie, hodowcy zwierząt, firmy cateringowe, restauracje, punkty gastronomiczne, hotele oraz producenci artykułów spożywczych.

 

Drugi obszar działalności Grupy SARIA obejmuje wytwarzanie mączki mięsno-kostnej, tłuszczów utylizacyjnych i polepszaczy do gleby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu nowoczesnych technologii PRODUKTY SARIA spełniają najwyższe normy jakościowe i znajdują zastosowanie w rolnictwie oraz wielu gałęziach przemysłu przetwórczego, farmaceutycznego i spożywczego.

 

Najnowsze inwestycje SARIA Polska dotyczą instalacji do produkcji bio-gazu. ENERGIA  pochodząca ze źródeł odnawialnych to przyszłość i wyzwanie.

SARIA Polska oferuje szerokie spektrum usług i produktów, które doskonale odpowiadają potrzebom rynku i Klientów.
Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1