Szybko, bezpiecznie, higienicznie.

Usługi na najwyższym poziomie.

 Zawsze szybko i elastycznie. Pracownicy SARIA odbierają produkty uboczne specjalistycznymi pojazdami praktycznie z terenu całej Polski. 

Zadowoleni Klienci to najlepszy dowód na to, że Grupa SARIA to niezawodny partner, który bezpiecznie zagospodarowuje wszelkiego rodzaju produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego. Specjalistyczne pojazdy odbierają także materiał specjalny praktycznie z terenu całej Polski i transportują je do należacych do SARIA zakładów utylizacyjnych.

 

Kompleksową ofertę skierowaną do sektora rolniczego i przemysłowego doskonale uzupełniają usługi świadczone pod marką ReFood, polegające na zbiórce w specjalnych zielonych pojemnikach odpadów kuchennych i przeterminowanej żywności oraz tłuszczów posmażalniczych. Klientami SARIA są tutaj przede wszystkim sieci gastronomiczne i handlowe, hotele, restauracje oraz firmy cateringowe.

 

Dzięki solidności, elastyczności oraz wysokiej jakości usług SARIA cieszy się dużym zaufaniem wśród Klientów. Przedsiębiorstwo obsługuje największe w Polsce zakłady z sektora produkcji mięsnej i spożywczej, sieci handlowe, restauracje oraz hotele i firmy cateringowe. SARIA świadczy kompleksowe usługi dla tysięcy firm i przedsiębiorstw!

Przedsiębiorstwa Grupy SARIA świadczą pełen zakres usług w obszarze gospodarki odpadami!
Nota prawna | Wydawca | Polityka Cookies | Integrityline | © SARIA Polska Sp. z o.o.
 
1